Geoblog.pl    bogmar    Podróże    Pielgrzymka do Medugorje 2011    Spotkanie z wizjonerem Ivanem

Spotkanie z wizjonerem Ivanem

Bośnia i Hercegowina
Bośnia i Hercegowina, Međugorje

Ivan Dragićević urodzony w 1965 roku nadal ma codzienne objawienia. Spotkania z nim odbywają się w sanktuarium i są tłumaczone na różne języki. Aby mieć możliwość wysłuchania po Polsku należy radio ustawić na częstotliwość 92,7 MHz. i zabrać słuchawki do telefonu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniu dzisiejszym po południu mieliśmy spotkanie z Polką mieszkającą od kilkudziesięciu lat na tych terenach. Opowiadała nam o okrucieństwach wojny bałkańskiej oraz o dwóch Tito. Z jej relacji usłyszeliśmy, że Josip Broz Tito po powrocie w 1943 roku z Moskwy, gdzie był na szkole generalskiej nie został rozpoznany przez swoich najbliższych. Matka jego powiedziała, że Ty nie jesteś mój syn i wyłupano jej oczy a brat przywitał go słowami Ty nie jesteś móim bratem i niedługo zginął w wypadku samochodowym w niewyjaśnionych okolicznościach do dziś.

Całą relację ze spotkania zamieściliśmy poniżej na trzech filmach.
Tajemnice wojny bałkańskiej
Wielki dramat Polek w wojnie bałkańskiej
Prawdziwa historia Josipa Broz Tito

Multimedia (3)