Geoblog.pl    bogmar    Podróże    Pielgrzymka do Schio (Włochy) 2012    Wyjazd. Informacje

Wyjazd. Informacje

Polska, Konstancin-Jeziorna

Jest to już nasza druga pielgrzymka z ks. Piotrem Natankiem pod hasłem ,,Odbijamy Europę". Po zeszłorocznym wyjeździe do Medjugorje tym razem ruszamy do Włoch do małej miejscowości Schio na obchody 27 rocznicy pierwszego objawienia Matki Bożej św Marcina di Schio.

Matka Boża objawiła się pierwszy raz Piotrowi Renato Baronowi (ur. 7 XII 1952 r, zm. 2 IX 2004 r) 25 marca 1985 roku.Jego rodzice dali mu solidne chrześcijańskie wychowanie. Uczestnicząc w zajęciach wieczornych, zdobył dyplom inżyniera. Przez kilka lat pracował jako technik maszyn w fabryce włókienniczej, a później został zatrudniony w firmie autostradowej w Piovene Rocchette. Był odpowiedzialny za rozwój autostrad. Odszedł w 1989 roku. W dniu 5 maja 1962 ożenił się z Margherita Menin. Od 1960 roku został wybrany na kilka kadencji jako radny miasta Schio, a od 1970 do 1975 pełnił funkcję radnego ds. robót publicznych. Był także przewodniczącym przedszkola w swoim rejonie, a do 1985 roku był sekretarzem Sekcji chadeckiej partii w Schio.

Renato Baron w lutym 1987 założył Ruch Maryjny "Queen of Love" .
Pierwszy cud nastąpił w dniu 11 listopada 1986 (święto św Marcina) - zaczyna pachnieć krucyfiks z sali modlitewnej w domu Renato. Zapach napełnił cały dom. Niedługo potem zaczął pachnieć nawet krzyż z drugiej stacji drogi krzyżowej. który był wykonany z dwóch pni akacji.
Ludzie odwiedzający to miejsce zaczęli nożami odcinać kawałki pachnącego drewna i zabierać na pamiątkę do swoich domów.Aby zapobiec całkowitemu zniszczeniu, krzyż został przeniesiony do Wieczernika Modlitwy, gdzie jest umieszczony w szklanej gablocie z nawierconymi otworami, przez które można poczuć woń wydobywającą się z niego.
Obok jest gablota z figurką Dzieciątka Jezus, które kilkakrotnie płakało ludzkimi łzami.

Renato Baron z kawałka odciętego z pachnącego krzyża polecił wykonanie kilku krzyżyków o ramionach tak cienkich jak szpilka.Jeden z nich otrzymał w 2007 roku ks. Natanek. Ma on niesamowitą moc o czym mogli się przekonać uczestnicy egzorcyzmu przeprowadzonego w Bydgoszczy z udziałem ks. Piotra. Jest to film Lekki i mocny okultyzm cz1

W niektórych sprawach nie chcemy się powtarzać więc bardziej zainteresowanych odsyłamy do linków zamieszczonych na naszym blogu z pielgrzymki do Medjugorje.

Przydatny link:
http://www.reginadellamore.org/pagina-home.html - Jestem Królową Miłości
http://www.youtube.com/watch?v=HPAznbHHNQk&feature=my_liked_videos&list=LL3QSJDyLhaK0s6pzb1t8lBw - Film jest częścią kazania wygłoszonego przez ks. dr hab Piotra Natanka - źródło: http://www.christusvincit-tv.pl/

04.03.2024 - 13.03.2024

04.09.2023 - 19.09.2023