Geoblog.pl    bogmar    Podróże    MEKSYK, GWATEMALA, BELIZE 2015    Wylot do Warszawy

Wylot do Warszawy

Meksyk
Meksyk, Cancún

W planach mięliśmy popłynąć na Isla Mujeres ale nie chciało nam się rano wstawać. Postanowiliśmy zobaczyć trochę Cancun bo jak do tej pory to znaliśmy tylko plażę.
W pobliżu terminala ADO jest Mercado 23 gdzie można kupić świeże owoce, posilić się w jednej z wielu jadłodajni. Ceny jednak dość wysokie.
Trochę dalej znajduje się centrum handlowe PLAZA 2000 z supermarketem SORIANA. Wydaliśmy tu ostatnie pieniądze i wróciliśmy do hostelu po plecaki.
Poszliśmy na terminal ADO skąd autobus tej firmy zawiózł nas na lotnisko. Odjazdy co 30 min. Bilet kosztuje 64 MXN/osoba. Tylko ta firma i TAXI (z publicznego transportu) mogą wjeżdżać na lotnisko. Były jeszcze busy ADO jedżące również na lotnisko ale widzieliśmy tam tylko osoby bez dużego bagażu. Nie mogliśmy się bardzo dogadać ale wszyscy odsyłali nas do dużego autobusu.
Nie wiemy na ile dni wcześniej zmienili godzinę wylotu naszego czarteru (nie kontaktowaliśmy się wcześniej). Okazało się, że startuje 1 godzinę później tj. 22:20.

zula - 2015-03-05 10:16
Przeczytałam dzisiaj zapis z Waszej wspaniałej wyprawy!
Podziwiam i gratuluję perfekcyjnego opisu.Chętni na Meksyk będą mieli "ściągę pod ręką ". Jesteś Mistrzem Bogdan.- choć nie wiem czy to czasem nie wspólna praca ?! BRAWO
Z ręką Marysi dobrze ,że tylko tak(jeżeli można nazwać palec w gipsie) się zakończyło :)
Teraz spokojnie czekam na zamieszczone zdjęcia i filmy.
pozdrawiam Was serdecznie :)

bogmar
bogmar - 2015-03-05 11:48
Małgosiu serdeczne dzięki za tyle miłych i ciepłych słów.
Pozdrawiamy gorąco.

Eugene
Eugene - 2015-03-08 12:28
Też czekam z niecierpliwością na filmy z tej meksykańskiej wyprawy. Pozdrawiam.

bogmar
bogmar - 2015-03-08 14:25
Chcielibyśmy jak najszybciej zamieścić filmiki, ale chyba to trochę potrwa. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.
Pozdrawiamy.

04.03.2024 - 13.03.2024